Џакузи

Спа делот располага со масажен базен џакузи во кој ке можете да уживате во морската вода која пак е ...

Сауна

Главна цел е уживање, опуштање и потење.Седењето во сауна трае од 10-15мин. во 3 серии, со паузи в...

Турска парна бања

Турска парна бања  е уживање во просторија исполнета со пареа. Во неа има изработено лежалка со...

Релакс

Wellness Spa Centarot Dior, претставува вистинско место за релаксација и уживање. Релакс лежалките,...

Бар

Спа барот нуди различни видови на апетисани, чаеви, вода, сок кои во секој момент ви стојат на рас...

Масажи

Масажи  Еклузивни ,Класични, Антицелулитни?

Маникир и Педикир

Маникир Декорација на нокти со печати, надградба со гел и најнова најбрза техника со смола. Приро...

Третмани на тело

TERMO C  (против целулит и масни наслаги, дренира, стимулира колаген)

  • Џакузи

  • Сауна

  • Турска парна бања

  • Релакс

  • Бар

  • Масажи

  • Маникир и Педикир

  • Третмани на тело

Спа пакет - сауна,џакузи,парна бања + 45мин.релакс масажа -- 120 минутно уживање


Ексклузивни масажи

Масажа со мед (антицелулитна)

Масажа со мед (антицелулитна) 

Повеќе...

Масажа со мед

Масажа со мед 

Повеќе...

Масажа со јаболко

Масажа со јаболко 

Повеќе...

Бамбус масажа

Бамбус масажа 

Повеќе...

Кралски третман масажа

Кралски третман масажа 

Повеќе...

Индонезиска масажа

Индонезиска масажа 

Повеќе...

Египетска масажа

Египетска масажа 

Повеќе...

Релакс Gerard's масажа

Релакс Gerard's масажа 

Повеќе...

Чоколадна масажа

Чоколадна масажа 

Повеќе...

Ritual candle

Ritual candle 

Повеќе...

Soap dream (пенлив сон)

Soap dream (пенлив сон) 

Повеќе...

Тибет масажа

Тибет масажа 

Повеќе...

Pre 1 2 3 4 Next

Happy Hour ____ Секој ден од 10:00ч до 15:00ч Спа Третмани на Лице со 50% попуст

Маска Против Стареење

Маска Против Акни

Маска Против Брчки


Кој е онлајн!

Има 3 гости присутни

toptan

beaute

tabakera-suvenirnica

DD Dior Medium Friends

DD Dior Work Friends

Галерија

sportmania

tabakera

penzioner